Дубль два. ПСЖ з аналогічним рахунком обіграв “Челсі” і вийшов у чвертьфінал ЛЧ

Середа, 09 березня 2016
23:50

Ібрагімович остаточно зняв питання про чвертьфіналіста в суперечці з “Челсі”. Фото: uefa.com

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “ПСЖ” на стадіоні “Стемфорд Бридж” у Лондоні виграв з рахунком 2:1 у “Челсі”.

Французька команда вийшла вперед на 16-й хвилині, коли ворота господарів вразив Адрієн Рабіо. На 27-й хвилині підопічні Гуса Хіддінка зуміли відігратися: м’яч в ворота гостей переправив Дієго Коста. Проте, на 67-й хвилині переможний для команди Лорана Блана м’яч забив Златан Ібрагімович.

“ПСЖ” виграв у “Челсі” в першому матчі в Парижі з аналогічним рахунком і, таким чином, вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться 18 березня.