“Зоря” та “Олімпік” не змогли визначити переможця

Неділя, 06 березня 2016
16:27

zarya-lugansk.com

У матчі 17 туру чемпіонату України “Олімпік” і “Зоря” зіграли внічию. Матч у неділю пройшов на стадіоні ім. Баннікова у Києві і завершився з рахунком 1:1.

“Зоря” першою відкрила рахунок: на 58-й хвилині відзначився форвард луганського клубу Філіп Будковський. На 71-й хвилині півзахисник номінальних господарів Антон Поступаленко рахунок зрівняв.

Після цього матчу в активі “Зорі” стало 35 очок (третє місце у турнірній таблиці). В “Олімпіка” – 15 пунтків. Це десяте місце у прем’єр-лізі.

“Олімпік” – “Зоря” – 1:1 (0:0)

Голи: Поступаленко (71) – Будковський (58)

Олімпік – Махарадзе, Петров, Немчанінов, Федорів (Конде, 83), Матяж (Степанюк, 65), Гошкодеря, Танчик, Поступаленко (Драченко, 78), Моха, Огиря, Шестаков.

Зоря – Шевченко, Сіваков, Опанасенко, Форстер, Каменюка, Караваєв, Чайковський, Любенович (Ліпартія, 72), Танковський (Тотовицький, 78), Петряк, Будковський (Квасов, 89).

Жовті картки: Немчанінов (50), Петров (57), Федоров (66), Шестаков (76), Танчик (81)