“Мотор” вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з гандболу

Неділя, 06 березня 2016
10:43

“Мотор” вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з гандболу6

Запорізький “Мотор” впевнено виходить до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У надрезультативному домашньому поєдинку першого кола плей-оф головного клубного турніру Європи чемпіон України переграв другу команду Іспанії – “Ла Ріоху” з Логроньйо 39:37 (21:16).

Це був матч-відповідь – після перемоги в Іспанії з рахунком 31:30 команді Миколи Степанця необхідно було втримати перевагу.

Інтрига протрималася перші хвилин 10 у першому таймі, поки “Мотор” не втік у відрив на 3-4 м’ячі, і кілька хвилин в середині другого, коли іспанці наблизилися в рахунку на 2 м’ячі.

Решту часу “Мотор” впевнено тримав свої 3-4 м’ячі переваги. Головним бомбардиром гри знову став Борис Пухівський – як і в першому матчі він закинув 10 м’ячів.

Єдиним неприємним моментом для господарів стала велика кількість вилучень. На 60 хвилин гри у запорожців вийшло 16 хвилин штрафу проти 6 у суперника. А лінійний Гліб Калараш на 42 хвилині гри отримав третій двохвилинний штраф, що автоматично означав вилученя до кінця гри.

Нагадаємо, суперником “Мотора” в 1/8 фіналу може стати одна з трьох команд – ПСЖ, “Фленсбург” або “Веспрем”.