Севілья” зіграла внічию з “Хетафе”, Коноплянка відіграв 20 хвилин

Неділя, 06 березня 2016
10:20

Севілья” зіграла внічию з “Хетафе”, Коноплянка відіграв 20 хвилин10

У матчі 28-го туру чемпіонату Іспанії “Севілья” зіграла внічию з “Хетафе”. Поєдинок у суботу пройшов у Хетафе і завершився з рахунком 1:1.

Команди обмінялися м’ячами у другому таймі: на 79-й хвилині Евер Банега відкрив рахунок, а на 86-й Еміліано Веласкес зрівняв і врятував свою команду від поразки.

Український півзахисник “Севільї” Євген Коноплянка вийшов на заміну на 70-й хвилині.

За 20 хвилин на полі українець віддав п’ять передач (точність – 40%), здійснив 14 торкань м’яча, зробив один навіс і віддав одну довгу передачу, один раз невдало продемонстрував дриблінг і втратив м’яч, а також виграв одне повітряне єдиноборство.

Після цього матчу в активі “Севільї” стало 45 очок (5-е місце), “Хетафе” з 27-ма очками займає 16-е місце у таблиці Примери.