ЧС з біатлону. Українки залишилися без медалей у спринті, Валя Семеренко пропустить персьют

Субота, 05 березня 2016
17:30

Валя Семеренко пропустить персьют. Фото: EPU

На чемпіонаті світу з біатлону в норвезькому Холменколлені відбулася жіноча спринтерська гонка.

Українські спортсменки залишилися без медалей. У наших дівчат гонка не задалася, перш за все, по швидкості. Ірина Варвинець при точній стрільбі опинилася 13-ю, а лідеру нашої команди Олені Підгрушній промах завадив потрапити до топ-15.

Юлія Джима з двома промахами і 31-м результатом зберегла шанси на поліпшення позиції в гонці переслідування. А ось Валя Семеренко, яка фінішувала 80-ю, взагалі участі в персьюті не візьме.

Виграла гонку представниця Норвегії Тіріл Екгофф, другою фінішувала француженка Марі Дорен Абер, а замкнула трійку призерок Лаура Далмайер з Німеччини.

1. Тіріл Екхоф (0 + 0) 21: 10.8 (Норвегія)

2. Марі Дорен Абер (0 + 0) +15.0 (Франція)

3. Лаура Далмайер (1 + 0) +19.8 (Німеччина)

13. Ірина Варвинець (0 + 0) +55.0 (Україна)

16. Олена Підгрушна (0 + 1) +1: 08.3 (Україна)

31. Юлія Джима (1 + 1) +1: 35.6 (Україна)

80. Валя Семеренко (2 + 2) +3: 24.9 (Україна)

Нагадаємо, сьогодні в чоловічому спринті Сергій Семенов здобув для України першу медаль турніру.