ЧС з біатлону. Жіночий спринт 7,5 км. Гонку виграла норвежка, Підгрушна і Ваврінець фінішували в ТОП-20

Субота, 05 березня 2016
15:15

Олена Підгрушна, спроба номер два. . Фото: biathlon.com.ua

Всім привіт! Ви вже встигли скучити за баталіями на чемпіонаті світу з біатлону, який наразі триває в норвезькому Холменколлені? Тоді вам сюди. Наш сьогоднішній вечір триватиме під егідою жіночої спринтерської гонки, що розпочнеться о 15:30 за київським часом. Сайт Gazeta.ua проведе текстову онлайн-трансляцію змагань.

За крок до п’єдесталу була наша команда у змішаній естафеті, якою починався турнір, але майже, як відомо, не рахується. Так само думав Сергій Семенов, який трохи більше, ніж годину тому приніс Україні першу медаль цьогорічної першості. Втім, наші дівчата, знову ж таки, не дивлячись на відсутність надзавдань на турнір, мають сьогодні шанси покласти у синьо-жовту скарбничку ще медалей. І шанси цілком реальні, адже найбільше нагород чемпіонатів світу Україна до сьогоднішнього дня здобувала саме в спринтерських гонках – цілих 9. Щодо жіночої збірної, так на рахунку наших дівчат взагалі 6 спринтерських медалей на останніх шести першостях планети. Серед них, нагадаємо, “золото” Олени Підгрушної в 2013 році.

Саме Олена, а разом із нею Валя Семеренко, Ірина Вавринець та Юлія Джима візьмуть участь у сьогоднішньому спринті. Отже, тримаємо кулаки за наших дівчат!

Засніжило над біатлонним стадіоном у Холменколлені. Будемо вірити, що нам це на щастя.

А стартові номери наших дівчат такі:

12. Валя Семеренко
52. Олена Підгрушна
59. Юлія Джима
71. Ірина Варвинець

ГОНКА РОЗПОЧАЛАСЯ!

6- Стартувала наша Валя Семеренко! Хай щастить!

5 секунд програє Валя Кайсі Макаряйнен, українка зараз шоста

12- Чисто відстрілялися Кайся Макаряйнен і Франциска Хільдебрант

13- На жаль, два промахи у Валі Семеренко, українка отримує 300 м штрафу (150 м за кожний). Нагадаємо, додаткових патронів у спринті не передбачено

Також два промахи здійснила швейцарка Селіна Гаспарін

Вітерець розгулявся сильний, із влучною стрільбою складається далеко не у всіх

20- Штрафні кола, на жаль, відкидають Валю Семеренко на 19-е місце

20- Ось і Кайса Макаряйнен здійснила промах на стійці

21- А у Валі, на жаль, ще два промахи, загалом – чотири. Ну і відповідні санкції – ще 300 м штрафу

27- Макаряйнен тим часом фінішувала першою, Хільдебрант – другою. Поки так

Тим часом стартувала наша Лєна Підгрушна

30-Так! Підгрушна чисто відстрілялася в “лежці” і в неї наразі 5-й результат

Валя фінішувала 12-ю

Юлія Джима тим часом не тільки стартувала, але й пройшла перший вогневий рубіж, на жаль – з одним промахом

40- Лєна Підрушна, на жаль, здійснила один промах на стійці, 150 м штрафу

43- А Ірина Вавринець, тим часом, у лежці закрила всі мішені. Але лідеру програє 23 секунди

Олена Підгрушна фінішує 14-ю, Юлія Джима на “стійці” теж з одним промахом

У Валі Семеренко зараз вже 44-й показник і, на жаль, під питанням її потрапляння до 60-ти найкращих, що візьмуть участь у гонці переслідування

50- Ірина Вавринець, тим часом, чисто відстрілялася в “стійці” і зараз тримається 9-ю!

Юлія Джима фінішувала і наразі вона 22-га

58- Ірина Вавринець 13-та, Олена Підгрушна наразі 16-та, Юлія Джима – 25-та, Валя Семеренко – 58-ма. Такий розклад на даний момент

62- Підсумковий результат Валі, на жаль, поза топ-60, вона не візьме участь в гонці переслідування

Що ж, підсумковий результат українок наступний: 13- Ірина Вавринець, 16- Олена Підгрушна, 31- Юлія Джима, 79- Валя Семеренко. Як бачимо, не пішов цьогорічний спринт у наших дівчат, але чемпіонат ще не завершився і ми віримо, що сьогоднішня бронза Сергія Семенова є не останньою нашою нагородою. Щодо загальних переможців, то виграла гонку Тіріл Екхоф з Норвегії, другою фінішувала француженка Марі Дорен Абер, третьою – німкеня Лаура Далмайер. Саме в такому порядку ця трійця розпочне завтра гонку переслідування. Дякуємо, що були з нами, здоров’я і всього найкращого вам!