Сергій Семенов приніс Україні першу медаль чемпіонату світу з біатлону – “бронзу”

Субота, 05 березня 2016
13:54

Сергій Семенов. Фото: biathlon.com.ua

Українець Сергій Семенов виборов третє місце на чемпіонаті світу з біатлону. У спринті Сергій поступився визнаним “королям” цього виду спорту – переможцеві Мартену Фуркаду й срібному призерові – Уле Ейнару Бйорндалену.

Семенов цілком міг вибороти й срібну медаль, але на фініші програв 42-річному норвежцеві 0,7 секунди.

Лідер української команди відмінно стріляв – на нуль. Після традиційно проблемної для нього “лежки” він ішов шостим. Відстрілявшись точно на “стійці”, Семенов вирушив із стрільбища третім. Він програвав Бйорндалену, який ішов другим, близько 10 секунд. Блискучий Мартен Фуркад був сьогодні поза конкуренцією.

За півкілометра до фінішу Сергій зумів посунути легендарного норвежця на третє місце. Але фінішний відрізок пробіг гірше.

Відтак Фуркад виборов золото, Бйорндален – срібло, Семенов – бронзу.

Нагадаємо, що Сергій у складі змішаної естафетної команди міг вибороти бронзову медаль, але зупинився за крок до п’єдесталу, бо українці фінішували четвертими.

Сьогодні, о 15:30 за Києвом стартує жіноча спринтерська гонка на 7,5 км. Наш сайт проведе її текстову трансляцію.