“Баварія” сенсаційно поступилася “Майнцу” і на п’ять очок підпустила до себе “Боруссію”

Четвер, 03 березня 2016
12:15

Гол Роббена не врятував “Баварію” від сенсаційної поразки. Фото: sports.ru

В рамках 24-го туру Бундесліги “Баварія” зустрічалася з “Майнцем” і зазнала поразки з рахунком 1:2.

Гості зусиллями Хайро Сампера на 26-й хвилині відкрили рахунок, а після перерви за мюнхенців відзначився Арьєн Роббен. Перемогу “Майнцу” приніс точний удар Джона Кордоби на 86-й хвилині.

Відзначимо, що останній раз в нинішньому чемпіонаті мюнхенці програвали ще в 15-му турі “Боруссії” з Менхенгладбаха, 1:3.

В іншому матчі дортмундська “Боруссія” на виїзді обіграла “Дармштадт 98” з рахунком 2:0. Перемога дозволила дортмундцам скоротити відставання від “Баварії” до п’яти очок. Очна зустріч команд відбудеться в рамках 25-го туру, найближчої суботи, в Дортмунді.