“Ліверпуль” переміг “Манчестер Сіті” з потрібним для “Динамо” рахунком

Четвер, 03 березня 2016
11:19

Суперник київського “Динамо” в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів “Манчестер Сіті” провалив поєдинок 28 туру чемпіонату Англії. Команда Мануеля Пеллегріні розгромно програла на виїзді “Ліверпулю”, 0:3.

Господарі поля забезпечили собі комфортну перевагу в кінцівці першого тайму. З різницею в сім хвилин відзначилися Лаллана і Мілнер.

“Сіті” так і не зміг прийти до тями від цього холодного душу і пропустив у третій раз на початку другого тайму від Фірміньо.

Гості навіть не змогли організувати в ворота суперника гол престижу. Таким чином, “Манчестер Сіті” залишився на четвертій позиції в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги.

“Ліверпуль” – “Манчестер Сіті” – 3:0

Голи: Лаллана, 34, Мілнер, 41, Фірміну, 57

Раніше “Манчестер Сіті” обіграв “Ліверпуль” у фіналі Кубка англійської ліги.

Нагадаємо, “Манчестер Сіті” є суперником “Динамо” в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Команди зустрінуться в Англії 15 березня. Перший матч на “Олімпійському” 24 лютого завершився перемогою “МанСіті” з рахунком 3:1.