Арбітр знепритомнів під час матчу англійської прем’єр-ліги

Середа, 02 березня 2016
16:55

Кевіна Френда віжразу відправили на обстеження в одну з місцевих лікарень

Резервний арбітр матчу англійської прем’єр-ліги між “Борнмутом” і “Саутгемптоном” Кевін Френд знепритомнів під час гри. Про це повідомляє BBC News.

Інцидент стався наприкінці першого тайму зустрічі, яка відбулася в ніч на середу, 2 березня, у Борнмуті і завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0. Френду стало погано в той момент, коли він йшов до поля з табличкою, на якій вказується кількість компенсованих до часу матчу хвилин.

Після непритомності судді головний арбітр матчу Майк Дін тут же дав свисток на перерву, а Френда оперативно зуміли привести до тями. Після цього його відправили на обстеження в одну з місцевих лікарень.

Місце Френда на полі зайняв другий резервний суддя Дін Трелевен, який до цього спостерігав за грою, сидячи на трибуні.

У жовтні минулого року уболівальник англійського “Портсмута” Майк Хердл відпрацював резервним арбітром другий тайм матчу проти “Ньюпорта” у четвертому дивізіоні чемпіонату країни.