“Ювентус” зміцнив лідерство, Інсіньє не забив для “своїх” грабіжників: результати 27-го туру Серії А

Вівторок, 01 березня 2016
12:49

В Італії відбулися матчі 27-го туру Серії А. “Наполі” зіграв внічию з “Фіорентиною”, повідомляє Р-Спорт.

Зустріч, що пройшла у понеділок у Флоренції, завершилася з рахунком 1:1. “Фіорентина” вийшла вперед на 6-й хвилині завдяки голу Маркоса Алонсо, але “Наполі” тут же відігрався зусиллями Гонсало Ігуаїна (7-а хвилина).

“Наполі” з 58 очками займає друге місце в Серії А, відстаючи на 3 бали від лідера турніру “Ювентуса”. “Фіорентина” йде на 4-му рядку (53 очка).

“Ювентус” на своєму полі завдав поразки міланському “Інтеру”. Недільна гра в Турині завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Голи забили Леонардо Бонуччі (47-а хвилина) та Альваро Мората (84), який реалізував пенальті.

“Ювентус” не програє у чемпіонаті протягом 17 матчів (16 перемог, 1 нічия) і з 61 очком одноосібно займає першу сходинку турнірної таблиці. “Інтер”, в активі якого 48 балів, розташовується на п’ятому місці.

Додамо, що злочинці пограбували форварда “Наполі” Лоренцо Інсіньє і вимагали у нього забити гол “Фіорентині”.

Двоє грабіжників на мотоциклі під’їхали до автомобіля, в якому знаходилися футболіст і його дружина, і, погрожуючи їм пістолетом, відібрали годинник Rolex, діамантовий браслет і 800 євро. Як повідомив Лоренцо Інсіньє, злочинці знали, з ким мають справу. Один з грабіжників сказав йому: “Забий для нас гол “Фіорентині” у понеділок”.

“Лоренцо в стані шоку, але добре, що з ним не було дітей. Це жахлива подія, але Лоренцо впорається з цим”, – сказав агент футболіста Антоніо Оттаіано, якого цитує The Telegraph.

Раніше футболістів “Наполі” вже грабували. У 2013 році у хавбека Валона Бехрамі відняли годинник Hublot вартістю 6,5 тисяч євро. У тому ж році Марека Гамшика атаковали злочинці біля стадіону і забрали у нього годинник Rolex.

Чемпіонат Італії

27-й тур

Лаціо – Сассуоло 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 – 41, пенальті Берарді, 0:2 – 67 Дефрель.

Фіорентина – Наполі 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 6 Алонсо, 1:1 – 7 Ігуаїн.

Фіорентина – Тетерушану, Ронкалья, Родрігес, Асторі, Алонсо, Весіно, Бадель (Ілічич, 90), Тельо, Фернандес (Бернардескі, 69), Валеро, Калінич.

Наполі – Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям, Аллан (Лопес Сілва, 67), Жоржина, Гамшик, Кальєхон (Мертенс, 77), Ігуаїн (Маноло Габб’ядіні, 90), Лоренцо Інсіньє.

Палермо – Болонья 0:0 (0:0, 0:0)

Карпі – Аталанта 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 – 52 Куртіч, 1:1 – 75, пенальті Верді.

Сампдорія – Фрозіноне 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 44 Фернандо, 2:0 – 69 Куальярелла.

К’єво – Дженоа 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 51 Кастро.

Удінезе – Верона 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 31 Агеманг-Баду, 2:0 – 56 Терео.

Емполі – Рома 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 0:1 – 5 Ель-Шаараві, 1:1 – 22, автогол Зукановіч, 1:2 – 27 П’янич, 1:3 – 74 Ель-Шаараві.

Рома – Шченсни, Майкон (Манолас, 73), Рюдігер, Зукановіч, Дінь, Наінгголан (Яго Фальке, 37), Кейта, Салах, П’янич, Ель-Шаараві (Джеко, 79), Перотті.

Вилучення: Маріу Руй (90).

Мілан – Торіно 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 44 Антонеллі.

Ювентус – Інтер 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 47 Бонуччі, 2:0 – 84, пенальті Мората.

Ювентус – Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К’єлліні (Ругані, 36), Ліхтштайнер, Хедіра (Стураро, 78), Ернанес, Погба, Алекс Сандро, Дібала (Мората, 82), Манджукіч.

Інтер – Ханданович, Мурільо, Міранда, Жезус, Д`Амброзіо, Мело, Медель (Ляйіч, 56), Кондогбіа, Теллес (Перішич, 73), Мауро Ікарді (Едер, 85), Паласіо.