Понеділок, 29 лютого 2016
16:41

Кравець не допоміг “Штутгарту” в Ганновері, “Вердер” урятувався вдома з “Дармштадтом”: результати 23-го туру Бундесліги2

У німецькій Бундеслізі відбулися матчі 23-го туру.

“Штутгарт” в домашніх стінах поступився “Ганноверу”. Український форвард Артем Кравець вийшов на заміну на 76-й хвилині зустрічі, але нічим особливим у відведений йому час так і не відзначився.

“Вердер” Віктора Скрипника на рідному стадіоні розкотив бойову нічию з “Дармштадтом”, 2: 2. Рятівний для “музикантів” гол забив на 89-й хвилині Пісарро.

А гельзенкірхенський “Шальке” після вильоту від “Шахтаря” з Ліги Європи задовольнявся сухою нічиєю в гостях у “Айнтрахта”, 0: 0.

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Аугсбург – Боруссія М 2:2 (0: 1, 2: 1)

Голи: 0: 1 – 33 Раффаеле, 1:1 – 50 Фіннбогасон, 2: 1 – 53 Каюбі, 2: 2 – 55 Джонсон.

Боруссія Д – Хоффенхайм-1899 3: 1 (0: 1, 3: 0)

Голи: 0: 1 – 25 Руди, 1: 1 – 80 Мхітарян, 2: 1 – 85 Рамос, 3: 1 – 90 Обамеянг.

Майнц – Байєр 3:1 (2: 0, 1: 1)

Голи: 1: 0 – 14 Маллі, 2: 0 – 32 Кордоба, 3: 0 – 58, пенальті Маллі, 3: 1 – 65 Ернандес.

Айнтрахт Ф – Шальке-04 0: 0 (0: 0, 0: 0)

Вольфсбург – Баварія 0:2 (0: 0, 0:2)

Голы: 0:1 – 66 Коман, 0:2 – 74 Левандовски

Гамбург – Інгольштадт-04 1: 1 (1: 0, 0: 1)

Голи: 1: 0 – 7 Дрміч, 1: 1 – 61 Хінтерзеер.

Штутгарт – Ганновер 96 1: 2 (1: 1, 0: 1)

Голи: 1: 0 – 18 Вернер, 1: 1 – 32 Шульц, 1: 2 – 83 Шульц.

Вердер – Дармштадт 2: 2 (1: 1, 1: 1)

Голи: 1: 0 – 33 Уджа, 1: 1 – 44, пенальті Вагнер, 1: 2 – 82 Сулу, 2: 2 – 89 Пісарро.

Кельн – Герта 0: 1 (0: 1, 0: 0)

Гол: 0: 1 – 43 Ібішевіч.