“Вердер” Скрипника вирвав нічию у матчі з “Дармштадтом”

Субота, 27 лютого 2016
21:22

Віктор Скрипник werder.de

Матч 23-го туру чемпіонату Німеччини між “Вердером” українця Віктора Скрипника і “Дармштадтом” завершився внічию. Підсумковий рахунок матчу – 2:2.

На 33-й хвилині бременський клуб відкрив рахунок. Відзначився Ентоні Уджа. Наприкінці першого тайму рахунок з пенальті зрівняв Сандро Вагнер. Гол Айтака Сулу на 82-й хвилині міг принести гостям перемогу, але під завісу матчу рахунок зрівняв Клаудіо Пісарро.

“Вердер” залишився на 16-му місці, яке означає стикові матчі за право залишитися в бундеслізі з третьою командою другого дивізіону. В активі у підопічних Віктора Скрипника 21 очко. У “Дармштадта” 25 очок і 13-е місце.