“Реал” поступився “Атлетико” у першому мадридському дербі Зідана

Субота, 27 лютого 2016
21:09

Зінедін Зідан

“Атлетико” здобув перемогу над “Реалом” у дербі в рамках 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч, що пройшла на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” у Мадриді, закінчилася з рахунком 1:0 на користь гостей. Єдиний м’яч на 53-й хвилині забив Антуан Грізманн.

“Атлетико” після цієї перемоги зміцнився на другому місці з 58 очками, а “Реал”, який перервав серію з десяти матчів без поразок у Примері, залишився третім з 54 балами. Лідером турнірної таблиці є “Барселона”, що має 63 м’ячі і гру у запасі.

“Атлетико” 1 березня прийме “Реал Сосьєдад”. “Реал” 2 березня на виїзді зустрінеться з “Леванте”.

Додамо, що наставник “Реала” Зінедін Зідан повторив долю Карло Анчелотті, який програв перше мадридське дербі у кар’єрі тренера.

“Реал” – “Атлетико” – 0:1

Гол: Грізманн (53).

“Реал”: Навас, Варан, Карвахаль, Даніло, Рамос, Модріч, Кроос, Іско (Хесе, 70), Хамес (Васкес, 57), Роналду, Бензема (Майораль, 46).

“Атлетико”: Облак, Хіменес, Філіпе Луїс, Хуанфран, Годін, Фернандес (Краневіттер, 77), Габі, Коке, Сауль, Грізманн, Торрес (Корреа, 81).

Попередження: Годін (31), Філіпе Луїс (37), Васкес (62), Хіменес (72), Корреа (90), Карвахаль (90), Рамос (90).