Ліга Європи. “Шальке” – “Шахтар” – 0:1 (перерва) LIVE

Четвер, 25 лютого 2016
19:00

Ліга Європи. “Шальке” – “Шахтар” – 0:1 (перерва) LIVE6

Вітання всім вболівальникам донецького “Шахтаря”! Зовсім скоро “гірники” зіграють з гельзенкірхенським “Шальке” у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. У Львові команди рахунку не відкрили і відклали всі питання до повторної зустрічі. О 20:00 на “Арена АуфШальке” прозвучить стартовий свисток словенського арбітра Матея Юга.

Через дискваліфікації Мірча Луческу не зможе розраховувати на Фреда та Олександра Кучера. Також команді не помічники травмовані Азеведо, Дентіньо і Бернард.

“Шальке” теж має кадрові втрати. Точно не зіграють Хеведес та Настасіч. Участь Майера, Горецкі і Шупо-Мотінга, за словами наставника німецьких “гірників” Андре Брайтенрайтера, під питанням.

На думку букмекерів фаворитом протистояння є “Шальке”. Обидва наставники на передматчевих прес-конференціях в один голос заявили, що шанси 50 на 50.

Ліга Європи

1/16 фіналу

Матч-відповідь

“Шальке” – “Шахтар”

“Шальке”: Ферманн, Кайсара, Матіп, Нойштедтер, Гайс, Колашинац, Горецка, Юнес Беланда, Сане, Шопф, Хунтелаар

Запасні: Гіфер, Аого, Керер, Рітер, Сем, Хейб’єрг, Ді Санто

“Шахтар”: П’ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Марлос, Коваленко, Тайсон, Феррейра

Запасні: Сарнавський, Ордець, Веллінгтон, Кобін, Коробенко, Едуардо, Борячук

Сьогодній свій 26-й рік народження святкує півзахисник “Шальке” Юнес Беланда. Права на гравця належать київському “Динамо”. У Німеччині мароканець виступає на правах оренди.

У складі “Шахтаря” теж є іменинник. Сьогодні Едуардо виповнилося 33 роки. Нападник розпочне матч у запасі. Не виключено, що Мірча Луческу випустить гравця у другому таймі.

Гравці “Шахтаря” вже на стадіоні і налаштовані дуже рішуче.

Додамо, що нападник “Шахтаря” Олександр Гладкий не потрапив у заявку команди на гру. Схоже, футболіста залишила поза грою простуда.

Прозвучав гімн Ліги Європи. Переповнений стадіон чекає на початок матчу.

Арбітр Матей Юг побажав успіху капітанам команд.

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1 Коваленко та Феррейра розіграли м’яч у центрі поля.

2 Ісмаїлі порушив правила проти Сане. Жовта картка для гравця “Шахтаря” і штарфний у бік воріт П’ятова.

3 Ну нічого собі!!! Стійка грає за “Шахтар” після ударі зі штрафного від Гайса.

5 Чудова атмосфера на стадіоні у Гельзенкірхені. У гостьовому фан-секторі арени вболівальники “Шахтаря” у вишиванках і з прапорами України.

6 П’ятов рятує команду після удару Беланда. Прекрасний сейв у виконані воротаря збірної України.

8 Перший момент біля воріт Ферманна. Воротар “Шальке” забрав м’яч у руки після пострілу Тайсона.

11 Цікавий розіграш кутового від “Шахтаря”. М’яч прокотився уздовж лінії воріт. Лише не було кому його замкнути.

17 Гра вирівнялася і проходить без воріт

19 “Шальке” без м’яча. “Шахтар” перевів гру на половину поля суперника.

27 ГОООООООООООООООООЛ!!!! Марлос забиває у ворота “Шальке” фантастичний гол п’ятою. Все почалося з невдалих дій Сане на половині поля “Шахтаря”. Коваленко протягнув м’яч до воріт “Шальке”, відпасував на Феррейру, а той простріл на Марлоса. Бразилець елегантно послав кулю у кут воріт Ферманна.

31 Степаненко отримав жовту картку за фол у центрі поля.

33 М’яч пройшов поруч зі стійкою після удару Шопфа.

35 Шопф отримав попередження за грубу гру проти Срни

41 П’ятов кулаками вибив м’яч після удару Кайсара

42 Сане пробив вище воріт

43 Жовта для Тайсона за підніжку для Горецки

45 Ще дві хвилини грати командам. Поки “Шальке” грає вдесятьох – без травмованого Горецки.

45+2 У “Шальке” вимушена заміна. Ді Санто виходить замість Горецки. Тепер господарі переходять на схему з двома нападниками.

ПЕРЕРВА

“Шахтар” витримав стартовий натиск господарів, а потім підловив “Шальке” на контратаці і зараз веде у рахунку. Першу 45-хвилинку “гірники” вистояли. Але попереду ще як мінімум 45 хвилин боротьби за 1/8 фіналу Ліги Європи.