Матч “Динамо – МанСіті”, відео депортації Столярової та позов проти Гіркіна – головне за ніч

Четвер, 25 лютого 2016
08:15

Суспільство

Україна

Gazeta.ua пропонує найважливіші новини за минулу ніч четверга, 25 лютого.

1. Євросоюз не вважає, що Україна виконала всі законодавчі зобов’язання в рамках переходу до скасування віз. Про це повідомив народний депутат від “БПП” Сергій Лещенко.

2. Служба безпеки оприлюднила відео, на якому зафіксована процедура видворення із України продюсера телеканалу “Інтер” Марії Столярової. Їй оголосили постанову про заборону в’їзду до України впродовж трьох років.

3. У США родичі загиблих в результаті катастрофи малайзійського MH17 на Донбасі подали груповий позов проти громадянина РФ Ігоря Стрєлкова/Гіркіна, якого звинувачують в причетності до аварії. “Родичі 18-ти загиблих пасажирів “Боїнга”, вимагають від ватажка проросійських сепаратистів 50 млн доларів компенсації за кожного загиблого”, – йдеться в повідомленні.

4. У Києві відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцеве “Динамо” приймало “Манчестер Сіті”. Англійці, забивши два м’ячі в першому таймі і один після перерви, здобули перемогу з рахунком 3:1. Таким чином “Динамо” втратило шанси на чвертьфінал Ліги чемпіонів.

5. Представники головної сирійської опозиційної коаліції заявили, що схвалили припинення вогню на два тижні в рамках мирної домовленості, досягнутої владою США і Росії.