Після першого тайму можна було міняти кожного гравця “Динамо” – Ярмоленко

Четвер, 25 лютого 2016
07:55

Андрій Ярмоленко

Лідер київського “Динамо” Андрій Ярмоленко прокоментував поразку від англійського “Манчестер Сіті” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

“За рахунку 2:0 на користь “Манчестер Сіті” нам вже не було чого втрачати. На матч прийшов повний стадіон, тому нам потрібно було реабілітуватися перед своїми фанатами. Другий тайм ми краще провели. Погано, що наприкінці матчу пропустили третій гол.

Футбол складається з помилок, вдалих чи невдалих дій. Нічого страшного немає у тому, що хтось помилився. Всі це роблять. Потрібно спокійно сісти, розібрати гру і рухатися далі.

Ми старалися щільно захищатися, але перший тайм провалили повністю. Дався взнаки рівень гравців “Манчестер Сіті”.

У перерві матчу тренер, у першу чергу, заспокоїв усіх хлопців. Після першого тайму всі трохи розкисли. Ми місяць готувались до цього матчу, вийшли на поле і все пішло не так.

Гармаш? Думаю, що після першого тайму можна було міняти кожного. Це рішення тренерського штабу, тому потрібно у них питати, чому так рано замінили Дениса.

Можна зараз говорити, що ми поїдемо у Манчестер, виграємо там 3:0 і пройдемо далі. Але потрібно бути реалістами. Ми програли вдома — 1:3. Це дуже поганий для нас результат. На виїзді постараємось показати той футбол, який вимагає від нас тренерський штаб. Хочемо здобути там хороший результат і показати якісний футбол.

“Сіті” дає грати супернику і сам добре виступає. Спробуй забрати у них м’яч. Це важко зробити. Видно, що люди грають з м’ячем і отримують від цього задоволення.

Не можу сказати, що було важко грати у функціональному плані, але коли іде чемпіонат, то це одне. Важко розпочинати сезон відразу з такою командою.

Я говорив, що якщо я не буду готовий на 100%, то не вийду на поле. Я тренувався 10 днів у загальній групі і сказав, що прийму будь-яке рішення тренерського штабу. Тренери вирішили, що я маю грати з перших хвилин — я вийшов і віддав всі сили”.

Додамо, що матч-відповідь пройде у Манчестері 15 березня.