Ми повністю провалили перший тайм – Шовковський

Четвер, 25 лютого 2016
06:42

Олександр Шовковський

Капітан київського “Динамо” Олександр Шовковський прокоментував поразку від англійського “Манчестер Сіті” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

“Це наша перша офіційна гра після довгої перерви. На жаль, ми не змогли потішити наших вболівальників.

Вважаю, що ми повністю провалили перший тайм. Ми допустили чимало помилок при переходіз оборони в атаку. Також ми багато м’ячів втрачали у центрі поля, хоча наші тренери говорили нам, що це один із основних аргументів “Манчестер Сіті” в атаці.

Друга половина вийшла кращою, але у підсумку ми програли. Наші шанси на загальний успіх — примарні.

Зрозуміло, що після матчу в нашій роздягальні понура атмосфера. Ми не впоралися з установкою тренера на гру.

Можливо, хтось скаже, що це відмазка з мого боку, але відсутність офіційних ігор дуже сильно впливає на підготовку. Будемо працювати над помилками.

Першу половину матчу ми програли і в перерві домовилися, що вийдемо на другий тайм показати гру, яку команда демонструвала протягом минулого року. Також внесли деякі зміни у гру в атаці та обороні.

Даніло Сілва отримав ушкодження. Поки важко сказати наскільки воно серйозне. Задня поверхня стегна — це, шивдшеза все, серйозна проблема. Після обстеження можна буде сказати точніше.

Що з Гармашем? Це треба запитати у самого Дениса. На жаль, він не показує ту гру, на яку сподіваються тренера і вболівальники. Сьогодні він не виправдав виданий йому кредит довіри. Можливо, перегорів чи переоцінив свої можливості. Зараз важко про це говорити. Можливо, Денис десь неправильно розставив акценти.

Матч-відповідь буде майже за три тижні. Ми вже встигнемо зіграти кілька матчів чемпіонату та Кубку України. Якщо буде хоч найменший шанс, то ми будемо за нього чіплятися”.

Додамо, що матч-відповідь пройде у Манчестері 15 березня.