“Манчестер Сіті” грав краще за нас — Велозу

Четвер, 25 лютого 2016
05:27

Мігель Велозу

Футболіст київського “Динамо” Мігель Велозу прокоментував поразку від англійського “Манчестер Сіті” у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

“Манчестер Сіті” першим забив гол, – каже португалець після матчу. – Команда контролювала гру. У другому таймі у нас виникали моменти біля воріт Харта. Але у підсумку суперник знову відзначився і матч завершився із рахунком 1:3″.

Велозу розпочав матч на лаві запасних, але вже на 31-й хвилині замінив Дениса Гармаша.

“Я не знаю, чому сталася ця заміна. Це треба питати у тренера. Я вийшов на поле, щоб допомогти команді. Я просто виконував свою роботу і нічого більше.

Коли Ярмоленко отримував м’яч, ми хвилювалися – Пеллегріні

Ми грали проти хорошої команди і висококласних футболістів. Ми робили все, що було у наших силах, але “Манчестер Сіті” грав краще за нас”.

Нагадаємо, за “Манчестер Сіті” голи забивали Серхіо Агуеро, Давід Сілва та Яя Туре. У складі киян відзначився Віталій Буяльський.

Додамо, що матч-відповідь пройде у Манчестері 15 березня.