“Динамо” з великим рахунком програло “Ман Сіті” в першому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

Середа, 24 лютого 2016
23:57

У Києві відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому місцеве “Динамо” приймало “Манчестер Сіті”. Англійці, забивши два м’ячі в першому таймі і один після перерви, здобули перемогу з рахунком 3:1.

На 15-й хвилині нападник гостей Серхіо Агуеро відкрив рахунок. А вже через 25 хвилин півзахисник Давид Сілва подвоїв результат, пославши м’яч у сітку воріт Олександра Шовковського після красивої комбінації.

Кияни після перерви змогли відіграти один м’яч зусиллями півзахисника Віталія Буяльського, але піти від поразки “Динамо” не змогло. Остаточний рахунок точним ударом з-за меж штрафного на 90-й хвилині встановив Яя Туре.

Матч-відповідь у протистоянні за вихід до чвертьфінал турніру відбудеться 15 березня в Манчестері.