Шмідта суворо покарали за відмову залишити лавку запасних

Середа, 24 лютого 2016
17:59

Шмідт повністю визнав свою провину

Німецький футбольний союз (DFB) дискваліфікував на п’ять матчів головного тренера леверкузенського “Байєра” Роджера Шмідта за те, що після вилучення він відмовився залишати лаву запасних. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

З п’яти матчів Шмідт точно пропустить три. Ще двома зустрічами він покараний умовно з терміном дії до кінця червня 2017 року. Також тренер виплатить грошовий штраф у розмірі 20 тисяч євро. Повідомляється, що Шмідт повністю визнав свою провину.

Інцидент стався 21 лютого у матчі 22-го туру чемпіонату Німеччини з дортмундською “Боруссією” (0:1). На 64-й хвилині форвард дортмундців П’єр-Емерік Обамеянг забив м’яч. Гравці і Шмідт почали сперечатися з головним арбітром Феліксом Цвайером. На їхню думку, футболісти “Боруссії” не з того місця розіграли штрафний, після якого почалася гольова атака.

Цвайер вилучив Шмідта з лави запасних, але тренер відмовився покидати своє місце. Після цього рефері разом з помічниками самі пішли у підтрибунне приміщення. Пауза тривала близько 10 хвилин. У результаті Шмідт підкорився рішенню арбітра, судді повернулися на поле і матч відновився.