“Штутгарт” Кравця поділив очки із суперником “Шахтаря”

Неділя, 21 лютого 2016
20:56

Артем Кравець вийшов на заміну на 67-й хвилині поєдинку

Футболісти “Штутгарта” на виїзді зіграли внічию з “Шальке” і продовжили свою безпрограшну серію у чемпіонаті Німеччини, повідомляє “Р-Спорт”.

Недільний матч 22-го туру, що пройшов у Гельзенкірхені, завершився з рахунком 1:1. На гол Юнеса Беланда (14-а хвилина) гості відповіли точним ударом Мартіна Харніка (74).

“Штутгарт” не програє протягом восьми турів і з 28 очками вийшов на 11-е місце, “Шальке” набрав 34 бали і займає шосте місце у турнірній таблиці.

Український форвард “Штутгарта” Артем Кравець вийшов на заміну на 67-й хвилині поєдинку проти суперника “Шахтаря” у Лізі Європи.

25-го лютого “гірники” зіграють з “Шальке” матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи. У Львові команди голів не забили – 0:0.

“Шальке” – “Штутгарт” – 1:1

Голи: Юнес Беланда, 14 (1:0). Харнік, 74 (1:1).

“Шальке”: Ферманн, Матіп, Колашинац, Жуніор Кайсара, Нойштедтер, Юнес Беланда (Аого, 85), Гайс, Горецка, Шепф, Ерік Максім Шупо-Мотінг (Сане, 22), Хунтелар (Ді Санто, 71).

“Штутгарт”: Титонь, Інсуа, Шваб, Нідермайєр, Гентнер, Гросскройц, Дідаві (Максим, 62), Рупп, Дьє (Харнік, 71), Костич, Вернер (Кравець, 67).