“Реал” зіграв внічию з “Малагою”, Роналду не забив пенальті

Неділя, 21 лютого 2016
19:55

Ми не втратили шансів на перемогу у чемпіонаті Іспанії – Зідан

Мадридський “Реал” не зміг обіграти “Малагу” у матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Зустріч, що пройшла у Малазі, завершилася з рахунком 1:1. У складі “вершкових” відзначився Кріштіану Роналду (33-я хвилина), який не реалізував пенальті три хвилини потому, Рауль Альбентоса відновив рівновагу на 66-й хвилині.

“Ми не втратили шансів на перемогу у чемпіонаті Іспанії. І не збираємося опускати руки через втрату двох очок. Попереду ще 13 турів. Ви можете вважати, що ми втратили шанси на чемпіонство, але це не так, так само думають мої гравці.

Наші суперники можуть втратити очки так само, як і ми. Я не думаю про інші команди. Будемо продовжувати боротьбу за титул.

Розуміємо, що нам буде складно домогтися поставленої мети, але ми будемо продовжувати боротьбу до самого кінця чемпіонату.

Не вважаю, що ми грали погано, але у нас не вийшов другий тайм. У нас були шанси забити і вбити інтригу у зустрічі. Але ми могли і програти”, – сказав наставник “Реала” Зінедін Зідан.

“Реал” (54 очки) після 25 матчів відстає від лідера Примери “Барселони” на дев’ять очок, “Малага” (31) займає 10-е місце.