“Сток Сіті” обіграв “Евертон” у матчі-трилері

Понеділок, 28 грудня 2016
19:18

“Сток Сіті” обіграв “Евертон” у матчі-трилері12

У матчі 19-го туру англійської Прем’єр-ліги “Сток Сіті” на виїзді здобув вольову перемогу над “Евертоном” з рахунком 4:3 (на фото). Зустріч вийшло багатою на голи, і по ходу матчу в рахунку вела як одна, так і інша команда. Автором переможного м’яча став Марко Арнаутович, який реалізував пенальті в компенсований час.

В “ірисок” дубль оформив Ромелу Лукаку і наздогнав лідера бомбардирських перегонів АПЛ нинішнього сезону Джеймі Варді з “Лестер Сіті”.

“Тоттенхем” здобув гостьову перемогу з рахунком 2:1 над “Вотфордом”. У першому таймі команди обмінялися забитими м’ячами: на точний удар Ерік Ламела на 17-й хвилині господарі відповіли голом Одіона Ігало наприкінці першого тайму. У середині другого тайму у “Вотфорда” був вилучений Натан Аке, і перемогу “Тоттенхем” зумів вирвати на 89-й хвилині – вирішальний м’яч забив Сон Хюнь Мін. Цей успіх дозволив “шпорам” зрівнятися за очками з “Манчестер Сіті”, який іде на третьому місці.

“Вест Бромвіч” вдома виграв у “Ньюкасла” з рахунком 1:0, “Норвіч Сіті” на своєму полі був сильнішим за “Астон Віллу” (2:0), а “Крістал Пелас” і “Суонсі Сіті” зіграли внічию – 0:0.

Англія – Прем’єр-ліга.

19-й тур

Вотфорд (Уотфорд) – Тоттенхем Хотспур (Лондон) – 1:2

Голи: Ламела, 17 (0:1); Ігало, 41 (1:1); Мін, 89 (1:2).

Вилучення: Аке, 63

Евертон (Ліверпуль) – Сток Сіті (Сток-он-Трент) – 3:4

Голи: Шакірі, 16 (0:1); Лукаку, 22 (1:1); Шакірі, 45 (1:2); Лукаку, 64 (2:2); Жерар Деулофеу, 71 (3:2); Хоселу, 80 (3:3); Арнаутович, 90+1 (3:4, пен).

Вест Бромвіч Альбіон (Вест Бромвіч) – Ньюкасл Юнайтед (Ньюкасл-апон-Тайн) – 1:0
Голи: Флетчер, 78 (1:0).

Крістал Пелас (Лондон) – Суонсі Сіті (Суонсі) – 0:0

Норвіч Сіті (Норідж) – Астон Вілла (Бірмінгем) – 2:0

Голи: Хаусон, 24 (1:0); Мбокані, 87 (2:0).