Ліга чемпіонів. Зідан дебютує з перемоги, “Генту” не вистачає п’яти хвилин для порятунку: результати матчів середи

Середа, 17 лютого 2016
23:55

Два матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулися сьогодні.

У Римі “Рома” на своєму полі приймала “Реал”. Мадридці, забивши два м’ячі у ворота суперника, здобули перемогу з рахунком 2:0. На 57-й хвилині нападник Кріштіану Роналду красивим фінтом пішов від опікуна і завдав удару – м’яч влетів у верхній кут воріт Войцеха Щесни. За чотири хвилини до фінального свистка форвард “Реала” Хесе наблизився до воріт і завдав точного удару в нижній кут, встановивши, таким чином, остаточний результат. Відзначимо, що це був перший матч “Реала” в Лізі чемпіонів під керівництвом Зінедіна Зідана.

Зустріч у відповідь між “вершковими” та “Ромою” відбудеться 8 березня на “Сантьяго Бербабеу”.

В іншому матчі німецький “Вольфсбург” в гостях обіграв бельгійський “Гент”, 3:2.

“Вовки” вийшли вперед наприкінці першого тайму завдяки голу Юліана Дракслера. Через 10 хвилин після початку другого тайму Дракслер оформив дубль, а на 60-й хвилині Макс Крузе забив третій м’яч. “Гент” зумів уникнути поразки з великим рахунком і два м’ячі відіграв: на 80-й хвилині відзначився Свен Кумс, а на 89-й – Каліфа Кулібалі.

Гра у відповідь відбудеться 8 березня в Німеччині.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. 1-й матч

Рома (Рим, Італія) – Реал Мадрид (Мадрид, Іспанія) – 0:2

Голи: Роналду, 57 (0:1); Хесе, 86 (0:2).

Попередження: немає – Варан, 62; Рамос, 85.

Гент (Гент, Бельгія) – Вольфсбург (Вольфсбург, Німеччина) – 2:3

Голи: Дракслер, 44 (0:1); Дракслер, 54 (0:2); Крузе, 60 (0:3); Кумс, 80 (1:3); Кулібалі, 89 (2:3).

Попередження: Кумс, 59 – Густаво, 47; Вієйрінья, 48.