“Динамо” виграло останній спаринг перед “Ман Сіті” завдяки голу Гусєва

Середа, 17 лютого 2016
21:14

Олег Гусєв. Фото: hotsport.ua

Київське “Динамо” провело останній товариський поєдинок на тренувальному зборі в Іспанії. У середу команда Сергія Реброва з рахунком 2:1 обіграла норвезький “Стремсгодсет”, повідомляє “Сегодня”.

Перший тайм пройшов без голів, хоча норвежці були близькими до відкриття рахунку на 43-й хвилині: Педерсен з пенальті не зміг пробити Олександра Шовковського.

На 60-й хвилині Андрій Ярмоленко увійшов в штрафну суперника з правого флангу і точно пробив у дальній кут – 1:0. На 72-й хвилині “Стремсгодсет” знову отримав право пробити пенальті: Кастраті зміг “розвести” м’яч і СаШо по різних кутах – 1:1. Через п’ять хвилин свій 11-метровий заробили кияни: Олег Гусєв з “точки” встановив остаточний рахунок – 2:1.

Нагадаємо, перший офіційний матч “Динамо” проведе в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти “Манчестер Сіті” 24 лютого в Києві. Поєдинок у відповідь відбудеться в Манчестері 15 березня.

Динамо – Стремсгодсет 2:1

Голи: Ярмоленко, 60, Гусєв, 77 (п) – Кастраті, 72 (п)

Нереалізований пенальті: Педерсен, 43 (воротар)

Динамо: Шовковський, Хачеріді, Данило Сілва, Віда, Драгович, Гармаш (Буяльський), Рибалка (Петрович), Буяльський (Сидорчук), Дерліс Гонсалес (Гусєв), Ярмоленко (Яковенко), Теодорчик (Яремчук)