“Ворскла” і “Зоря” обмінялися вітаннями з пенальті

Неділя, 05 березня 2017
19:22

“Зоря” в 20-му турі УПЛ на виїзді змогла зломити опір “Ворскли”. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь луганчан.

“Зоря” відкрила рахунок в матчі завдяки голу Дмитра Гречишкіна на 24-й хвилині. В кінці першого тайму “Зорі” вдалося збільшити перевагу, коли новачок луганчан Владислав Калитвинцев реалізував пенальті за порушення правил з боку новачка полтавчан Олександра Чижова. До речі, вони обидва проводили перший матч після переходів у зимове трансферне вікно.

“Зоря” впевнено контролювала хід матчу, незважаючи на травму Рафаела Форстера. Саме Дмитро Гречишкін, який перейшов у захист, заробив пенальті. Ще один новачок В’ячеслав Шарпар чітко його реалізував.

Незважаючи на територіальну перевагу “Ворскли”, помітно гостріше по ходу всього матчу атакувала “Зоря”. Створити тиск в кінці матчу господарям поля не вдалося.

Завдяки цим трьом очкам “Зоря” зміцнилася на третьому місці в таблиці. “Ворскла” продовжує відставати від “Чорноморця”, програючи чотири очки за два тури до завершення першого етапу чемпіонату України.

Чемпіонат України. 20 тур

“Ворскла” – “Зоря” – 1:2

Голи: Гречишкін, 24 (0:1), Калитвинцев, 45 – з пенальті (0:2), Шарпар, 73 – з пенальті (1:2).