Джима показала найкращий результат у збірній України

Субота, 04 березня 2017
12:59

Джима показала сьомий результат

У корейському Пхенчхані завершилася жіноча гонка переслідування Кубка світу з біатлону.

Німкеня Лаура Далмайер відстріляла чисто на вогневих рубежах і першою приїхала на фініш.

Друге місце зайняла фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен, а третє – француженка Анаіс Бескон.

Юлія Джима показала найкращий результат у складі нашої збірної. З одним промахом на другий стійці українська біатлоністка зайняла 7 місце, поступившись 1:56.6 хвилини переможниці.

Другий результат у складі збірної України в Ірини Варвинець, яка з одним промахом на першій стійці програла на фініші 2:59.4 хвилини. Анастасія Меркушина стала 38-ю. Українка помилилася по одному разу на кожному вогневому рубежі, програвши 3:51.9 хвилини.

Гонка переслідування:

1. Лаура Далмайер (Німеччина) – 27.58.0 (0+0+0+0)
2. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) – +1.12,6 (0+0+2+0)
3. Анаіс Бескон (Франція) – +1:18.9 (0+0+1+0)

7. Юлія Джима (Україна) – +1.56,6 (0+0+1+0)
24. Ірина Варвинець (Україна) – +2.59,4 (1+0+0+0)
38. Анастасія Меркушина (Україна) – +3.51,9 (1+1+1+1)

Сьогодні, 4 березня, також відбудеться чоловіча гонка переслідування, яка розпочнеться о 13:30.