У матчі чемпіонату Росії гравці забили 20 м’ячів у свої ворота

Середа, 01 березня 2017
12:04

Всі 20 м’ячів у матчі гравці забили у свої ворота

У чемпіонаті Росії з хокею з м’ячем відбувся матч “Водник” (Архангельськ) – “Байкал-Енергія” (Іркутськ).

Перший тайм завершився без забитих м’ячів. Зустріч закінчили з рахунком 9:11, але всі 20 голів (перший на 68-й хвилині гри) команди забили у свої ворота. 11 м’ячів “Водника” у свої ворота забив Олег Пивоваров.

Причиною цього стало небажання команд перемагати: команди, за попередньою інформацією, вибирали собі зручного суперника у плей-оф.

Якщо враховувати результат цього матчу, то за підсумками другого етапу чемпіонату Росії “Водник” набрав 3 очки і посів шосте місце у турнірній таблиці, “Байкал” (24 очки) – став другим.

Головних тренерів команд дискваліфікували на 2,5 роки. Також клуби заплатять по 300 тис. руб. штрафу. Перегравання відбудеться на нейтральному полі 3 березня.