“Штутгарт” Кравця виграв, “Вердер” Скрипника зіграв внічию: результати 21-го туру бундесліги

Понеділок, 15 лютого 2016
21:55

Артем Кравець

Футболісти мюнхенської “Баварії” обіграли “Аугсбург” в матчі 21-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч, що пройшла на полі “Аугсбурга”, завершилася з рахунком 3:1 на користь гостей, у яких забили Роберт Левандовський (15-а і 62-а хвилини) і Томас Мюллер (78). У “Аугсбурга” відзначився Рауль Бобаділья (86).

“Баварія” з 56 очками лідирує у чемпіонаті, “Аугсбург” – 14-й (21).

“Штутгарт” на своєму полі всуху обіграв берлінську “Герту”, 2:0, точними ударами відзначилися Дьє на 51-й хвилині і Костич на 84-й. Український форвард “Штутгарта” Артем Кравець вийшов на поле на 72-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Ще один “український” клуб, “Вердер” Віктора Скрипника розійшовся миром з “Хоффенхаймом”, 1:1. Бременці відігралися через три хвилини після того, як їм довелося виймати м’яч з сітки власних воріт. Всі голи були забиті в першому таймі.

Суперник “Шахтаря” в Лізі Європи “Шальке” програв “Майнцу”. Футболіст київського “Динамо” Юнес Беланда, орендований “кобальтовими”, забив перший гол в чемпіонаті Німеччини.

Наступний матч “Шальке” проведе 18 лютого у Львові, де в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи зустрінеться з донецьким “Шахтарем”.

Чемпіонат Німеччини

21-й тур

Майнц – Шальке-04 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 33 Буссманн, 1:1 – 46 Беланда, 2:1 – 79 Баумгартлінгер.

Шальке-04 – Ферманн, Кайсара (Рітер, 66), Матіп, Нойштедтер, Колашинац, Гайс (Шопф, 80), Горетцка, Сане (Ді Санто, 84), Майер, Беланда, Хунтелар.

Боруссія Д – Ганновер 96 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 – 57 Мхітарян.

Боруссія Д – Бюркі, Пішчек, Суботіч, Хуммельс, Шмельцер, Гюндоган, Гінтер (Вайгль, 75), Кагава, Мхітарян (Ерік Дурм, 75), Ройс, Кастро (Пулішіч, 64).

Вольфсбург – Інгольштадт-04 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 – 29 Дракслер, 2:0 – 39 Кнохе.

Штутгарт – Герта 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 51 Діе, 2:0 – 84 Костич.

Вердер – Хоффенхайм-1899 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 10 Крамаріч, 1:1 – 13 Джілободжі.

Вердер – Відвальд, Гебре Селассі, Гальвес (Озтуналі, 46), Джілободжі, Гарсія, Фрітц, Вестергор, Грілліч, Пісарро, Бартельс (Юнузовіч, 73), Уджа.

Вилучення: Крамаріч (77).

Дармштадт – Байєр 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1: 0 – 28 Вагнер, 1: 1 – 62, автогол Сулу, 1: 2 – 77 Брандт.

Кельн – Айнтрахт Ф 3: 1 (1: 1, 2: 0)

Голи: 0: 1 – 24 Майер, 1: 1 – 29 Герхардт, 2: 1 – 57 Хайнц, 3: 1 – 72 Модест.

Гамбург – Боруссія М 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 0:1 – 14 Джонсон, 1:1 – 38, автогол Хінтереггер, 2:1 – 41 Руднєв, 3:1 – 80 Ілічевич, 3:2 – 88 Раффаель.

Аугсбург – Баварія 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0: 1 – 15 Левандовскі, 0: 2 – 62 Левандовскі, 0: 3 – 78 Мюллер, 1: 3 – 86 Бобаділья.

Баварія – Нойер, Лам (Роде, 83), Кімміх, Алаба, Бернат, Відаль (Рафінья, 57), Роббен, Мюллер, Алькантара, Дуглас Коста (Коман, 83), Левандовскі.