Українська біатлоністка завоювала золоту медаль юнацької Олімпіади

Понеділок, 15 лютого 2016
18:55

Христина Дмитренко першою фінішувала у гонці переслідування

Українська біатлоністка Христина Дмитренко завоювала “золото” на юнацькій Олімпіаді, яка в ці дні проходить в норвезькому Ліллехаммері. Ця золота медаль стала першою для України на юнацьких Олімпійських іграх.

Дмитренко фінішувала першою в гонці переслідування. Українка допустила два промахи на першому вогневому рубежі, після чого закрила всі мішені і випередила найближчу переслідувачку норвежку Марту Кракстад Йохансен на 7,5 секунди.

“Я не відразу зрозуміла, що перемогла! Повірила у свій успіх тільки коли вже була на фінішній прямій. На першому вогневому рубежі зробила два промахи, але, мабуть, саме вони загартували мене і на наступних рубежах я не робила помилок”, – наводить слова Дмитренко НОК України.

Відзначимо, що раніше Дмитренко була близькою до медалі в спринті, але фінішувала на четвертій позиції, відставши від бронзового призера на 6 секунд.

Додамо, що юнацькі Олімпійські ігри стартували 12 лютого і триватимуть до 21 лютого.