“Барселона” забила шість голів, “Реал” – чотири, Коноплянка зіграв за “Севілью”: результати 24-го туру Ла Ліги

Понеділок, 15 лютого 2016
17:55

Кріштіану Роналду відзначився дублем

Футболісти “Барселони” розгромили “Сельту” у матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії, повідомляє “Р-Спорт”.

Зустріч, що пройшла на “Камп Ноу”, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 6:1: Луїс Суарес зробив хет-трик (59-а, 75-а, 81-а хвилини), по голу забили Ліонель Мессі (28), Іван Ракітіч (84) і Неймар (91). У “Сельти” м’яч на рахунку Йона Гвідетті (39, пенальті). Мессі не зміг реалізувати пенальті на 81-й хвилині.

“Барселона” з 57 очками лідирує у чемпіонаті, “Сельта” (35) – 8-а.

Мадридський “Реал” здобув перемогу над “Атлетиком” з Більбао.

Зустріч, що пройшла у Мадриді, закінчилася з рахунком 4:2 на користь господарів. Автором дубля став Кріштіану Роналду (3-а і 87-а хвилини), по разу відзначилися Хамес Родрігес (37-а) і Тоні Кроос (45-а). У гостей відзначилися Хаві Ерас (10-а) і Горка Елустондо (90-а). На 83-й хвилині був вилучений захисник “вершкових” Рафаель Варан.

“Реал” з 53 очками займає друге місце у турнірній таблиці Примери після 24 матчів.

“Севілья” українця Євгена Коноплянки обіграла “Лас-Пальмас” з рахунком 2:0. Женя вийшов у старті і був замінений на 66-й хвилині на датчанина Мікаеля Крон-Делі. Відразу після заміни були забиті обидва голи в матчі.

У таблиці чемпіонату Іспанії “Севілья” йде на п’ятому місці.

Чемпіонат Іспанії

24-й тур

Барселона – Сельта 6:1 (1:1, 5:0)

Голи: 1:0 – 28 Мессі, 1:1 – 39, пенальті Гвідетті, 2:1 – 59 Суарес, 3:1 – 75 Суарес, 4:1 – 81 Суарес, 5:1 – 84 Ракітіч, ​​6:1 – 90 Неймар.

Барселона – Браво, Дані Алвес (Алеіш Відаль, 61), Піке, Маскерано, Альба, Серджіо Роберто (Ракітіч, ​​61), Бускетс, Іньєста (Туран, 78), Мессі, Суарес, Неймар.

Валенсія – Еспаньол 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 – 52 Дуарте, 1:1 – 71 Негредо, 2:1 – 76 Черишев.

Вільярреал – Малага 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 18 Сольдадо.

Реал Сосьєдад – Гранада 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 21 Ойарсабаль, 2:0 – 45 Жонатас, 3:0 – 60 Ойарсабаль.

Севілья – Лас-Пальмас 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1: 0 – 69 Банега, 2: 0 – 75 Гамейро.

Севілья – Ріко, Маріано, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас, Нзонзі, Кристофоро, Рейес (Вітол, 57), Банега, Коноплянка (Крон-Делі, 66), Гамейро (Муньос, 79).

Хетафе – Атлетико 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 2 Торрес.

Атлетико – Хмара, Хуанфран, Годін, Хіменес, Філіпе Луїс, Коке, Габі, Сауль, Феррейра Карраско (Олівер Торрес, 54), Торрес (Краневіттер, 67), Грізманн (Корреа, 86).

Ейбар – Леванте 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 37 Бастон, 2:0 – 58 Гонсалес.

Реал Мадрид – Атлетик 4:2 (3:1, 1:1)

Голи: 1:0 – 3 Роналду, 1:1 – 10 Ерас, 2:1 – 37 Хамес, 3:1 – 45 Кроос, 4:1 – 87 Роналду, 4:2 – 90 Елустондо.

Реал Мадрид – Навас, Даніло (Начо, 68), Варан, Рамос, Карвахаль, Модріч, Кроос, Ковачич (Іско, 72), Хамес (Васкес, 80), Бензема, Роналду.

Вилучення: Варан (83).

Депортиво – Бетіс 2:2 (1:2, 1:0)

Голи: 1:0 – 15 Бергантіньос, 1:1 – 20 Мусонда, 1:2 – 37 Варгас, 2:2 – 51 Фажр.

Спортинг Хіхон – Райо Вальєкано 2:2 (2:1, 0:1)

Голи: 1:0 – 5 Герреро, 1:1 – 39 Міку, 2:1 – 45 Халілович, 2:2 – 58 Хосабед.