Ліга Європи. Далі без Шахова, але з Коноплянкою і з “Краснодаром”: результати матчів середи

Середа, 22 лютого 2017
21:39

Сьогодні відбулися три матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

“Сент-Етьєн” приймав на своєму полі “Манчестер Юнайтед”. Зустріч проходила на стадіоні “Жеффруа-Гишар” і завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.

Єдиний м’яч на 16-й хвилині записав на свій рахунок Генріх Мхітарян. На 63-й хвилині манкуніанці залишилися вдесятьох після того, як захисник Ерік Бейі отримав другу жовту картку. Перший матч завершився перемогою англійців (3:0). Таким чином, “Манчестер Юнайтед” вийшов в 1/8 фіналу, а “Сент-Етьєн” свій виступ на турнірі завершив.

В іншому матчі цієї ж стадії, який проходив паралельно, “Шальке-04” на своєму полі зіграв унічию з грецьким клубом ПАОК – 1:1. Після перемоги в першій грі з рахунком 3:0 німецька команда за сумою двох зустрічей також вийшла до наступної стадії турніру. Відзначимо, що в складі ПАОКа весь матч провів екс-півзахисник “Дніпра” і гравець збірної України Євген Шахов. Його візаві і український екс-одноклубник Євген Коноплянка не потрапив до заявки на матч.

У ще одному матчі російський “Краснодар” в Стамбулі зіграв унічию, 1:1 з місцевим “Фенербахче”. “Краснодар”, який вдома минулого четверга обіграв “Фенербахче” з рахунком 1:0, в матчі-відповіді забив вже на 7-й хвилині – відзначився Федір Смолов. Наприкінці першого тайму турецька команда зуміла зрівняти рахунок – голом відзначився Мартін Шкртел. У другому таймі голів забито не було. Таким чином, “Краснодар” вперше у своїй історії пробився до 1/8 фіналу Ліги Європи.