Українець виграв Кубок Франції з баскетболу

Понеділок, 20 лютого 2017
11:15

Сергій Гладир

Сергій Гладир разом з “Монако” завоював Кубок Франції і став найкращим гравцем фіналу турніру.

Суперником “Монако” був ліонський АСВЕЛ. Поєдинок складався не на користь команди Гладиря. Першу чверть клуб програв з рахунком 19:28. Вперше вийти вперед “Монако” вдалося лише у четвертій чверті, коли і заявив про себе українець.

Сергій Гладир провів на паркеті 16 хвилин, за які набрав 22 очки, з яких 17 – в останній чверті. Цей ривок українського захисника приніс “Монако” перемогу з рахунком 95:91, а Гладиреві – звання MVP фіналу.

Сергій Гладир є однією з помітних фігур чемпіонату Франції, а в грудні гравця запросили на “Матч усіх зірок” турніру.

У січні українець Кирило Фесенко увійшов до збірної туру баскетбольної Ліги чемпіонів.