“Шахтар” переміг в Іспанії завдяки голу дебютанта

Четвер, 16 лютого 2017
22:19

“Шахтар” переміг в Іспанії завдяки голу дебютанта8

Донецький “Шахтар” зіграв перший офіційний матч у 2017 році. “Гірники” обіграли іспанську “Сельту” у Лізі Європи з рахунком 1:0 завдяки голу Густаво Бланко Лещука.

Новачок “гірників” прогнозовано вийшов у стартовому складі. Основний нападник першої частини сезону Факундо Феррейра не встиг відновитися від травми і навіть не потрапив у заявку команди. Дискваліфікованого Тараса Степаненка, якого УЄФА покарала за хитрість, замінив Максим Малишев.

Справжня Ліга Європи розпочалася для “Шахтаря” саме сьогодні. На груповому етапі “гірники” просто не помічали суперників. Але “Сельта” – це команда з іншої полиці. І стартові хвилини зустрічі це довели. Так щільно і компактно з донеччанами давно ніхто не грав. Правда, “кельтів” вистачило не надовго.

Як тільки припинився пресинг, “гірники” відразу скористалися вільною зоною. На 25 хвилині гостям вдалася блискуча контратака після стандарту “Сельти” біля воріт П´ятова. Марлос втік один на один по центру, перехитрив воротаря, але пробив у спину одного з гравців суперника. Густаво опинився першим на добиванні. Це дебютний гол екс-нападника “Карпат” у першому офіційному матчі за “Шахтар”.

Небезпечно пробивали Фред і Тайсон. Можливо, якби бразильці віддали на партнерів, які були у кращій позиції, то матч-відповідь міг би стати формальністю. Гравці “Сельти” Кабраль і Гвідетті також не реалізували свої моменти.

Матч вийшов емоційним, нервовим та щедрим на попередження (8 жовтих карток!). “Шахтар” втомився і збивав темп гри. Найбільш суперечливий момент зустрічі відбувся на 72-й хвилині, коли Гвідетті впав разом з Ракицьким у штрафому майданчику. Швед вимагав пенальті, а литовець Мажейка зафіксував фол в атаці.

Останні хвилини тягнулися для “Шахтаря” неймовірно довго. Але футболісти втримали “суху” перемогу і тепер мають перевагу перед “Сельтою” завдяки виїзному голу Лещука.

Матч-відповідь “Шахтар” – “Сельта” пройде 23 лютого у Харкові. Початок зустрічі о 22:05 за київським часом. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі.