“Динамо” забило 5 м’ячів китайському клубу

Неділя, 12 лютого 2017
11:55

Клуби української прем’єр-ліги перебувають на зборах і проводять товариські матчі у рамках підготовки до другої частини сезону.

“Карпати” переграли мінське “Динамо”, “Ворскла здобула вольову перемогу над солігорським “Шахтарем”, а “Дніпро” зіграв внічию з боснійською “Младостю”.

Київське “Динамо” розгромило китайський клуб “Хебей Чайна Форчун”. Гра завершилася з рахунком 5:0.

Кияни позначили свою перевагу вже на самому початку гри. На 1-й хвилині Антунеш прострілив з лівого флангу, а Яремчук у дотик замкнув дальню штангу. Наприкінці першого тайму, після закидання у карний майданчик Буяльський перекинув м’яч через голкіпера, який невдало вийшов на перехоплення – 2:0.

Після перерви Гармаш отримав передачу на правому фланзі і прострілив на лінію воротарського майданчика, звідки Яремчук пробив повз голкіпера. Через чотири хвилини, на 57-й, ще один простріл Гармаша до партнерів не дійшов, але м’яч у власні ворота зрізав Ян Лю.

На 62-й хвилині Рибалка потрапив у штангу ударом зі штрафного, а Мораес в дотик переправив м’яч у порожні ворота.

Кияни виграли другий матч на другому зимовому зборі в Марбельї при одній нічиїй.

“Ворскла” – “Шахтар” (Солігорськ) – 2:1

Голи: Одарюк, 58, Хльобас, 84 – Януш, 29

“Карпати” – “Динамо” (Мінськ) – 2:1

Голи: Ксьонз, 18 (пен), Худоб’як, 31 – Премудров, 6

“Динамо” – “Хебей Чайна Форчун” (Китай) – 5:0

Голи: Яремчук, 1, 53, Буяльський, 41, Ян Лу, 57 (автогол), Мораес, 63.

“Дніпро” – “Младость” (Боснія і Герцеговина) – 2:2

Голи: Довбик, 8, Польовий, 46 – Бркіч, 7, Шишіч, 71

Зимовим чемпіоном української прем’єр-ліги став донецький “Шахтар”, який випереджає київське “Динамо” на 13 очок.