Команда Федецького створила сенсацію у чемпіонаті Німеччині

Субота, 11 лютого 2017
19:30

Український захисник “Дармштадта” Артем Федецький допоміг своїй команді обіграти “Боруссію” Д (2:1) у матчі 20-го туру бундесліги.

Федецький вийшов на поле у стартовому складі, а на 85-й хвилині був замінений на Маркуса Штайнхофера. Результативними діями відзначитися українець не зумів.

Правий захисник збірної України провів непоганий поєдинок, будучи досить надійним в обороні. Правда саме з його флангу почалася єдина гольова атака “Боруссії” Д, але звинувачувати Федецького у голі не можна.

Всього за матч 31-річний фулбек зробив три вдалих відбори, один раз виграв верхову боротьбу, а точність його передач склала 70%.

Федецький перейшов у “Дармштадт” влітку минулого року на правах вільного агента з “Дніпра”. На його рахунку 10 матчів у поточному сезоні бундесліги, в яких він не відзначився забитими голами або асистами.

Дениса Олійника та Ігоря Березовського у черговий раз не виявилося навіть у заявці на матч.

Сьогодні команда Торстена Фрінгса несподівано обіграла “Боруссію” Д (2:1). Рахунок в матчі відкрив Терренс Бойд, потім Рафаел Геррейро відновив статус-кво, але у другому таймі Антоніо Чолак приніс “ліліям” три очки.

Завдяки цій перемозі “Дармштадт” перервав безвиграшну серію, яка тривала 11 матчів.