Україна програла Польщі у хокей

Субота, 11 лютого 2017
12:00

У польському Катовіце завершився матч 2-го туру Euro Ice Hockey Challenge. Збірна Польщі приймала команду України і обіграла суперника з рахунком 3:2.

Долю матчу вирішили у серії буллітів. Господарі льоду набагато активніше почали матч і вже на 2-й хвилині Мацей Урбанович відкрив рахунок. На 17-й хвилині Пітрік Вайда збільшив перевагу своєї команди – 2:0.

У другому періоді, на 32-й хвилині гри Шаміль Рамазанов сквитав один гол, завершивши комбінацію за участю Володимира Вариводи і Дмитро Чернишенка. А в третій 20-хвилинці, на 48-й хвилині Віктор Захаров зрівняв рахунок після пасів Олега Шафаренка та Олександра Побєдоносцева – 2:2.

Овертайм пройшов без забитих голів. Вирішальний буліт у складі господарів льоду реалізував Патрік Вронка.

Раніше на турнірі у Польщі українські хокеїсти обіграли команду Італії в овертаймі. У суботу збірна України зіграє зі Словенією, початок матчу – о 16:00 за Києвом.