“Динамо” і “Шахтар” виграли з однаковим рахунком

sport

Середа, 08 лютого 2017
10:41

Клуби української прем’єр-ліги перебувають на зборах і проводять товариські матчі у рамках підготовки до другої частини сезону.

У Лагуші (Португалія) у матчі за 3-е місце турніру Atlantic Cup донецький “Шахтар” обіграв угорський “Дебрецен” з рахунком 2:1. “Гірники” активно почали матч і до середини першого тайму вели в рахунку з перевагою у два голи.

На 27-й хв Фред відкрився справа, отримав м’яч від Дентіньо і подав – удар Тайсона парирував воротар, але на добиванні в потрібній точці опинився Бланко Лещук – 1:0. Ще за дві хвилини, на 29-й, чудова атака “Шахтаря” допомогла тому, що після ефектного пасу черпаком від Тайсона, Дентіньо обробив і завдав чіткого удару повз воротаря – 2:0.

На 37-й хв контратака “Дебрецена” сприяла подачі Ханджіча на голову Фельтшера і точному удару останнього – 2:1.

Свій наступний матч – останній перед офіційною грою 1/16 фіналу Ліги Європи проти “Сельти” – донеччани проведуть 10 лютого у Бразі.

Київське “Динамо” обіграло хорватський “Осієк”. Гра завершилася з рахунком 2:1. Кияни вийшли вперед на 18-й хв матчу, коли після атаки правим флангом пройшла подача на дальню штангу. Звідки Мораес віддав трохи назад в центр і Циганков з кількох метрів переправив м’яч у ворота.

Надалі суперник зміг вирівняти гру, а на 77-й хв зрівняв рахунок. Хорвати організували швидку атаку, і Кнежевич з лінії штрафного майданчика точно вдарив по воротах. Втім, кияни змогли виграти цей матч.

На 89-й хв “динамівці” організували атаку через правий фланг, партнери викотили м’яч у центр штрафного майданчика, звідки Оріховський точно пробив у нижній кут воріт – 2:1. Кияни виграли перший матч останнього зимового збору в Іспанії.

Найбільша перемога – на рахунку “Олімпіка”, який забив супернику сім голів.

“Шахтар” – “Дебрецен” (Угорщина) – 2:1

Голи: Бланко-Лещук, 27, Дентіньо, 29 – Фельтшер, 36

“Динамо” – “Осієк” (Хорватія) – 2:1

Голи: Циганков, 19, Оріховський, 89 – Кнежевич, 76

“Олімпік” – “Мерсін Ідманюрду” – 7:0

Голи: Сергійчук, 14, Поступаленко, 15, 29, Хомутов, 22, Матяж, 65, 89, Єрмаченко, 7

Зимовим чемпіоном української прем’єр-ліги став донецький “Шахтар”, який випереджає київське “Динамо” на 13 очок.