“Динамо” дотиснуло “Бенфіку”, “Шахтар” не впорався з молдаванами

Четвер, 11 лютого 2016
19:34

Роман Яремчук двічі забив “Бенфіці”. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Київське “Динамо” провело черговий поєдинок на підготовчому зборі в Іспанії проти “Бенфіки” Луанди з Анголи. Біло-сині здобули перемогу з рахунком 2:0.

У першому таймі українській команді не вдалося реалізувати свої моменти, а в стартові хвилини матчу команда і зовсім припускалася багато помилок в обороні. Найнебезпечнішим моментом, мабуть, був у Романа Яремчука. Удар нападника “Динамо” парирував голкіпер “Бенфіки”.

В другій половині Сергій Ребров провів кілька замін і команда помітно додала. На 82 хвилині матчу Яремчуку таки вдалося відзначитися. Після помилки в захисті “Бенфіки”, 20-річний форвард відправив м’яч у порожні ворота, а вже на 88 хвилині Роман подвоїв рахунок, оформивши дубль.

Інший український клуб, донецький “Шахтар”, в своєму контрольному поєдинку на другому підготовчому зборі розписав мирову з молдавською “Дачією”.

Поєдинок складався з двох таймів по 30 хвилин. Наставник “гірників” Мірча Луческу випустив переважно футболістів з резерву, розбавивши склад молодими гравцями. За донецький “Шахтар” відзначився 19-річний Андрій Борячук.

Варто відзначити, що це була завершальна гра “Шахтаря” на другому підготовчому зборі в Іспанії. Наступним суперником “оранжево-чорних” буде німецький “Шальке” в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

“Бенфіка” Луанда (Ангола) – “Динамо” (Україна) 0:2

Голи: Яремчук, 82, 88

Динамо: Бущан (Рудько, 46), Бурда, Макаренко, Ягодінскіс, Антунеш, Сидорчук (Гармаш, 72), Мякушко, Андрієвський, Петрович, Корзун, Яремчук

“Шахтар” (Україна) – “Дачія” (Молдова) 1:1

Голи: Степанович, 43, Борячук, 47

“Шахтар”: Каніболоцький, Кобін, Кривцов, Матвієнко, Шевчук, Малишев (Тайсон, 31), Коробенко, Веллінгтон, Борячук, Зубков, Феррейра (Гладкий, 31)