Україна здобула четверту медаль на ЧЄ з біатлону

Неділя, 29 січня 2017
16:04

Юлія Джима. Фото: biathlon.com.ua

Збірна України здобула бронзову медаль у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону, який пройшов у польському Душніки-Здруй.

Наша команда, в складі Анастасії Меркушіної, Юлії Джими, Олександра Жирного та Руслана Ткаленка подолала всю дистанцію за одну годину і тринадцять хвилин.

Українці могли б поборотися і за вищі нагороди, якби не провал на другому етапі. Юлія Джима не впоралася з набраним темпом і завалила стрільбу, пішовши на штрафне коло. Олександру Жирному вдалося повернути інтригу в гонку і Руслан Ткаленко до останнього моменту претендував на “срібло”.

Однак незважаючи на 10 секундну перевагу перед фінішним колом, 24-річний сумчанин упустив на останніх метрах норвезького суперника, задовольнившись лише “бронзою”.

Всього Україна на чемпіонаті Європи взяла чотири медалі. Раніше в індивідуальній гонці “бронзу” здобула Анастасія Меркушина. Потім “золото” і “срібло” виграла Юлія Джима.