Український футболіст провально зіграв у матчі бундесліги

Субота, 28 січня 2017
19:31

Український захисник “Дармштадта” Артем Федецький зіграв один тайм у матчі 18-го туру бундесліги проти “Кельна” (1:6).

Федецький почав гру на лаві запасних, а в перерві замінив Яна Розенталя. До того моменту його команда вже “горіла” з рахунком 0:3.

Цей матч вийшов невдалим не тільки для “Дармштадта”, але і для самого Федецького. В епізоді з шостим голом саме українець не догледів за Рудневсом, дозволивши тому вийти один на один з воротарем.

Всього ж за 45 хвилин 31-річний фулбек тричі відібрав м’яч, 1 раз успішно пішов у дриблінг, а точність його пасів склала 78%.

Ця гра стала для Федецького 8-ю у поточному сезоні бундесліги. Результативними діями він поки що не відзначився.

Інші українські футболісти “Дармштадта” Денис Олійник та Ігор Березовський не потрапили навіть у заявку на матч.

Після цієї розгромної поразки в активі команди Торстена Фрінгса залишилося лише дев’ять очок і вона замикає турнірну таблицю бундесліги.