Біатлон. Українки не дісталися до подіуму в естафеті етапа Кубка світу

Неділя, 22 січня 2017
17:33

Анастасія Меркушина. Фото: biathlon.com.ua

В італійському Антхольці жіночою естафетою завершився 6-й етап Кубка світу з біатлону. Збірна України у складі Юлії Журавок, Юлії Джими, Валентини Семеренко та Анастасії Меркушиної фінішувала на четвертому місці.

22-річна Журавок, яка відкривала гонку в нашій команді, не змогла нарівні боротися з більш досвідченими і сильними суперницями і повністю провалила свій етап. Молода сумчанка, навіть незважаючи на лише один промах, дуже багато програла на лижні, передавши естафету 21-ю з 23-х команд, програючи більше хвилини.

Джима неймовірно збільшила темп, намагаючись надолужити згаяне і провела свій етап просто феноменально, піднявши “синьо-жовту” команду відразу на 15 місць!

Валентина Семеренко підтримала почин подруги по команді і на своєму етапі виступила не менш феєрично. Приголомшлива швидкість і відмінна точність вивели команду України на третє місце.

В Анастасії Меркушиної зберегти медальні шанси для нашої країни не вийшло. 22-річна біатлоністка з Сум припустилася непотрібного промаху і в фінальному створі програла італійці Доротеї Вірер.

Наступні гонки відбудуться вже в рамках чемпіонату світу, який з 9 по 19 лютого пройде в австрійському Хохфільцені.

Напередодні Сергій Семенов здобув для України бронзову медаль на етапі в Антхольці.