Біатлон. Українці провалили мас-старт на етапі Кубка світу

Неділя, 22 січня 2017
13:43

В італійському Антхольці у рамках 6-го етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча мас-старт.

Українці не змогли порадувати своїх уболівальників, провалившись у другій половині гонки.

Дмитро Підручний та Володимир Семаков за ідеальної погоди почали відмінно. Обидва українці провели чисто свої стрільби лежачи і Дмитро зі стрільбища пішов першим, залишивши позаду всіх конкурентів.

Однак стійка виявилася для України провальною. Через проблеми зі спиною Підручний програв 20 секунд на лижні і припустився трьох промахів – 22-га позиція. Також не зміг показати точність і Семаков – підсумковий 25-й рядок.

У Сергія Семенова дуже повільною виявилася швидкість, і навіть за непоганої стрільби українець зміг завершити гонку не вище 18-го місця.

Переможцем бою став норвежець Тар’єю Бьо. Друге місце у представника Франції – Кентен Фійон Майї. Антон Шипулін з Росії здобув “бронзу”.