Селезньов забив “Галатасараю”

Субота, 21 січня 2017
21:05

Український нападник “Карабюкспора” Євген Селезньов забив перший гол за клуб у матчі 18-го туру чемпіонату Туреччини проти “Галатасарая” (2:1).

Селезньов реалізував пенальті на 31-й хвилині, зрівнявши рахунок у поєдинку. Екс-форвард “Шахтаря” вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 79-й хвилині гри.

Ще один українець у складі “Карабюкспора” Андрій Близниченко залишився у запасі, з’явившись на полі лише на 76-й хвилині.

Українець Олександр Рибка в заявку на гру не потрапив. Кіпер отримав серйозну травму і не допоможе “Карабюкспору” у найближчі шість тижнів.

Матч проти “Галатасарая” став другою грою для Селезньова за “Карабюкспор” у чемпіонаті Туреччини. До цього він ще жодного разу не відзначався результативними діями за свій новий клуб.