Біатлон. Українка не змогла поборотися за нагороди у мас-старті

Субота, 21 січня 2017
15:44

Єдина представниця України Юлія Джима не змогла поборотися за медалі. В Антхольці (Італія) завершилася жіноча гонка мас-старт етапу Кубка світу з біатлону.

Джима фінішувала на 10-му місці. Юлія по ходу гонки припустилася трьох промахів – по одному на кожній зі стрільб, за винятком третьої – стійки.

Єдина представниця України у топ-30 світового біатлону фінішувала з відставанням від лідера в 32,0 секунди.

Переможницею на цій дистанції стала Надін Хорхлер з Німеччини, яка подолала 12,5 км. за 36 хвилин 11,5 секунди (0 промахів). На 3,1 секунди від переможниці відстала її співвітчизниця Лаура Дальмаєр (3), на 8,0 секунди – Габріела Коукалова (2) з Чехії.

Сьогодні також відбудеться чоловіча естафета. Етап Кубка світу в Антхольці завершиться в неділю, 22 січня, жіночою естафетою і чоловічим мас-стартом.