Капітан “Реала” плюнув у суперника під час матчу

Пʼятниця, 20 січня 2017
12:04

Капітан і захисник “Реала” Серхіо Рамос плюнув і образив нападника “Сельти” Яго Аспаса під час матчу Кубка Іспанії.

Мадридці несподівано поступилися клубу з Віго на своєму полі з рахунком 1:2 у першому матчі чвертьфіналу Кубка Іспанії.

Телекамери зафіксували, як під час конфлікту між двома футболістами під час гри капітан господарів образив опонента і плюнув у нього.

В цілому обидва гравці неодноразово конфліктували під час поєдинку, в тому числі дозволяючи собі грубу гру. Рамос вже з 6-ї хвилини мав попередження.

Ця поразка стала для “Реала” другою поспіль, що під керівництвом Зінедіна Зідана трапилося вперше.

Матч-відповідь між “Сельтою” і “Реалом” відбудеться у Віго в середу, 25 січня.

“Сельта” є суперником донецького “Шахтаря” у Лізі Європи. Матчі пройдуть 16 і 23 лютого.