Українець забив красивий м’яч за “Фенербахче”

Середа, 18 січня 2017
22:49

“Фенербахче” українського вінгера Олександра Караваєва зіграв внічию з “Генчлербірлігі” (2:2) у 5-му турі 3-го раунду Кубка Туреччини.

Караваєв вийшов у стартовому складі “Фенербахче” на кубковий матч і провів на полі всі 90 хвилин, зумівши відзначитися дебютним голом за “канарок”. На 24-й хвилині українець головою замкнув крос з лівого флангу від Мирослава Стоха, відкривши рахунок у поєдинку.

“Фенербахче” не вдалося втримати перевагу, і в підсумку гра завершилася бойовою нічиєю.

У групі C Кубка Туреччини “Фенербахче” після сьогоднішньої нічиєї йде другим, програючи два очки своєму сьогоднішньому супернику – “Генчлербірлігі”.

Свій наступний матч команда Діка Адвокаата проведе у найближчу неділю вдома з лідером сезону “Башакшехиром” у рамках 18-го туру Суперліги.

Раніше Караваєв забив один м’яч і віддав дві гольові передачі у двох товариських матчах.

Генчлербірлігі – Фенербахче 2:2

Голи: Гюрлер, 29 (з пенальті), Мурігі, 83 – Караваєв, 24, Коча, 43

Фенербахче: Рібейро, Койбаши, Оздемір, Гювелі, Полат, Туфан, Коча (Потук, 46), Учан, Стох, Караваєв, Аатіф (Самед, 84)