Скрипник вийшов до півфіналу Кубку Німеччини, Кравець не допоміг “Штутгарту”

Середа, 10 лютого 2016
09:34

Команда українського тренера Віктора Скрипника несподівано пробилася в 1/2 Кубку Німеччини, перемігши у виїзному матчі 1/4 фіналу фаворита – леверкузенський ” Байєр” – 3:1

“Вердер”, який у чемпіонаті бореться за виживання і йде 16-м, у кубковому турнірі виглядає зовсім інакше. Раніше бременци вибили менхенгладбахську “Борусію”.

П’ятий у таблиці чемпіонату Німеччини, “Байєр” не зумів утримати перевагу в один гол і розвалився ще до перерви. “Фармацевти” пропустили два у відповідь на гол Чичарито з пенальті і пішли на перерву в меншості через вилучення Венделла.

На біду Леверкузена травми зазнав Чичарито, а без мексиканського голеадора у Леверкузена серйозні проблеми у нападі. Окрім цього, після перерви арбітри на чолі зі Штарком

зарахували гол з чистого офсайда Грилича, який і відняв останні надії у “Байєра”.

У іншому чвертьфінальному матчі “Штутгарт” поступився дортмундській “Боруссії” – 1:3. Артем Кравець уперше вийшов у стартовому складі ” Штутгарту” і відіграв увесь матч.

Ще два матчі 1/4 фіналу відбудуться сьогодні: “Ханденхайм” – “Герта”, “Бохум” – “Баварія”