Біатлон. Українка випередила в спринті триразову олімпійську чемпіонку

Субота, 14 січня 2017
17:22

Юлія Джима. Фото: biathlon.com.ua

У німецькому Рупольдінгу в рамках 5-го етапу Кубка світу з біатлону відбувся жіночий спринт.

Найкращою з українок стала Юлія Джима, яка фінішувала одинадцятою. При цьому випередила триразову олімпійську чемпіонку Дарину Домрачеву.

26-річна киянка могла б претендувати і на подіум, але підвела стрільба.

Анастасія Меркушина стріляла більш точно, але проблеми зі швидкістю привели лише до підсумкового 23-го місця.

Валя Семеренко, яка дебютувала на Кубку світу після тривалої хвороби, фінішувала 30-ю. Олена Підгрушна завершила спринт 41-ю, а Ірина Варвинець – 52-ю.

Переможницею битви стала Кайса Маккарайнен з Фінляндії, яка на 22 секунди випередила чешку Габріелу Коукалову. Третьою завершила гонку німкеня Лаура Далмайер.